Podłogi

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości paneli winylowych, laminowanych oraz desek trójwarstwowych od najbardziej renomowanych producentów.

Panele winylowe

Wykonane są z materiału PVC , co sprawia, że są wytrzymałe i odporne na zużycie czy uszkodzenia mechaniczne. Występują one w różnych wariantach – dlatego są najczęściej wybieranymi przez Klientów.
Dostępne są szerokie gamy wzorów, kolorów, grubości imitujących drewno, kafelki czy kamień.

Odporność na wodę oraz niezmierna łatwość w pielęgnacji sprawia, że wybierane są do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Ogromnym atutem tych podłóg jest wiele możliwości wyboru i dopasowanie do każdego niemal wnętrza.

Panele laminowane

Panele laminowane doskonale imitują materiał , jaki chcemy mieć w swoim wnętrzu – drewno, płytki, połysk , dlatego też jest to bardzo indywidualny i wdzięczny produkt – dostosowuje się do potrzeb każdego Klienta.
Są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają specjalnej impregnacji czy polerowania.

Panele laminowane są popularnym i atrakcyjnym rozwiązaniem podłogowym, które łączy w sobie
trwałość, różnorodność wzorów oraz przystępną cenę.

Deski Trójwarstwowe

Składają się z trzech warstw : drewna, rdzenia – który gwarantuje stabilność oraz dolnej warstwy, która chroni przed wilgocią.
Charakteryzują się one bardzo naturalnym i estetycznym wyglądem który zamieni Twoje pomieszczenia w eleganckie pełne luksusu wnętrze. Warstwa wykończeniowa ochroni je przed zużyciem.
Deski Trójwarstwowe to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie naturalny wygląd drewna jednocześnie oczekując trwałej podłogi.